top of page

Anna / Fotografování

Fotografování / osobní setkání / workshopy

Anna využívá ARTHAUS nejen jako foto ateliér, ale i místo pro osobní schůzky, které slouží k domlouvání různých typů focení. Jedná se zejména o předsvatební schůzky, kdy se domlouvá konkrétní harmonogram svatebního dne, tak aby focení ideálně a plynule zapadlo do svatebního programu. Více o svatbách.


Dále slouží prostory ateliéru jako místo pro vytváření osobitých glamour fotografií. Při glamour focení se klade důraz na zachycení ženské krásy a smyslnosti. Jsou to cílené sexy fotografie pro které se volí spíše strohé oblečení, spodní prádlo a nebo mohou být ženy zcela nahé, přičemž se choulostivé partie vhodně zakryjí. Fotografie mají za úkol svádět – vyvolávat sexuální napětí a zároveň znázornit intimitu, bezprostřednost a nekompromisní krásu ženy. Může se samozřejmě jednat i o fotografování párů či mužů. Více o fotografování glamour.


ARTHAUSU je multifunkční ateliér v prostorách prvorepublikového areálu pivovaru Konrád. Interiér ateliéru, exteriéry areálu a zahrad tak slouží k fotografickým workshopům s různě zaměřenou tématikou.


Project Gallery

bottom of page